Blog Haberler

Teknoloji GO > Haberler > Fırsat > Corsair RM850x SHIFT Tam Modüler ATX Güç Kaynağı: Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunar
Corsair RM850x 1

Corsair RM850x SHIFT Tam Modüler ATX Güç Kaynağı: Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunar

Corsair RM850x
Corsair RM850x SHIFT Tam Modüler ATX Güç Kaynağı: Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunar 1

Model Adı: RM850x SHIFT
Marka: Corsair
Uyumlu Cihazlar: PC
Konnektör Türü: PCI Express
Çıkış Watt Değeri: 850

Corsair RM850x Yenilikçi Tasarım ve Öne Çıkan Özellikler

Corsair RM850x SHIFT, ATX 3.0 ve PCIe 5.0 uyumluluğu ile güçlü performansını ortaya koyar. 80 PLUS Gold Efficiency sertifikası ile enerji verimliliğini en üst seviyeye taşır. Siyah renkteki 850 Watt gücüyle, sisteminiz için güçlü bir kaynak sağlar.

Tam Modüler Micro-Fit PSU Konektörleri

CORSAIR Tip 5 Gen 1 Micro-Fit PSU kabloları sayesinde tamamen modüler Micro-Fit PSU konektörleri ile yalnızca ihtiyacınız olan kabloları bağlayabilirsiniz. Bu, sisteminizde düzeni sağlarken aynı zamanda daha fazla yer kazanmanıza olanak tanır.

Dayanıklılık ve Güvenilirlik

105 C’ye kadar endüstriyel uygulamalar için %100 derecelendirilmiş Japon elektrolitik kondansatörler ve yüksek kaliteli iç bileşenler, sürekli güç ve uzun süreli güvenilirlik sunar. Ayrıca, sıfır RPM fan modu desteği sayesinde düşük ve orta yüklerde fan tamamen kapanarak sessiz çalışma sağlar.

Modern Bekleme ve Hızlı Başlatma

Modern Bekleme ile uyumlu olan Corsair RM850x SHIFT, bekleme sonrası son derece hızlı başlatma özelliği sunar. Ayrıca, dahil olan 12VHPWR kablosu sadece 300 Watt’a kadar çıkarken, tam sürüm 600 Watt’a kadar çıkabilme özelliğiyle esnek bir kullanım imkanı sağlar.

RMx SHIFT Serisi İle Kolaylık ve Performans

Corsair RMx SHIFT Serisi, devrim niteliğindeki yan kablo arayüzü ile hızlı ve kolay bağlantı imkanı sunar. Tamamen modüler mikro fit konektörler, 12 pinli GPU güç konektörü ve çift EPS12V konektörleri, sorunsuz PC oluşturma ve yükseltmelerini destekler. Bu güç kaynağı, sessiz, verimli ve erişilebilir bir güç çözümü arayan kullanıcılar için ideal bir tercihtir.

Amazonda uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir