Blog Haberler

Teknoloji GO > Haberler > Elektrikli Ev Aletleri > En İyi Saç Kurutma Makineleri – 2023
en iyi sackurutma2

En İyi Saç Kurutma Makineleri – 2023

En iyi saç kurutma makineleri ile ilgili sizlere bir liste hazırladık. Bu listede ucuz ve pahalı sayılabilecek bir çok alternatif model mevcut. Özellikle watt güçleri ve ısı seviyeleri önemli. Ayrıca havayı temizleyen, iyonizer, anti bakteriyel ve hava temizleme özellikleri ile artık saç kurutma makineleri çok daha işlevli hale geldi.

Dyson Supersonic

dyson sackurutma.jpg
En İyi Saç Kurutma Makineleri - 2023 1

Özellikler

Watt: 1600 Ağırlık: 1,5 lb / 697g Hız ayarları: 3 Isı ayarları: 3
Kablo uzunluğu: 9,1 fit / 2,8 metre

Dyson saç kurutma makinesinin pahalı olduğu gerçeğini gizlemek mümkün değil – ve dürüst olalım, bir saç bakım cihazı için birçok insanın bütçesinin üzerinde. Ancak Dyson, Supersonic kurutucu içine bir sürü teknoloji sıkıştırdı ve bu onu şu anda satın alabileceğiniz en iyi saç kurutucusu durumunda. Tasarımı sayesinde havayı çok iyi tahliye ederken aynı zamanda çok hafif bir saç kurutma makinesi olmuş. Yapılan testler sırasında kullanımı son derece hızlı ve üzerinden düzleştiriciyi çalıştırma ihtiyacını ortadan kaldıracak kadar parlaklık sağlıyor. Kasım kampanyaların bir fırsat haline gelirse alınabilecek harika bir cihaz diyebiliriz.

Valera Swiss Nano 9400

valera

Özellikler

Watt: 2100 Ağırlık: 540 g Hız ayarları: 3 Isı ayarları: 3
Ultra Sessiz: 65 dB(A)

Valera Swiss Nano 9600, profesyonel kurulama performansını kullanım kolaylığı ve yerden tasarruf sağlayan pratik boyutlarlarda bir saç kurutma makinesidir. Ergonomik tasarıma sahip saç kurutma makinesi, rahatça elinize oturur ve sıcaklık ile fan ayarlarına kolay erişilebilen düğmeleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Kurutma ve şekillendirme sonucu, kuaförleri ve bireysel kullanıcıları memnun eder. İyonik bakım etkisi sayesinde saçlar, kurulama işleminden sonra parlak ve bakımlı bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda antibakteriyel ve hava kalitesini iyileştirici bir etkiye sahiptir.

İlgilenebileceğiniz Diğer Marka ve Modeller

en iyi sackurutma
En İyi Saç Kurutma Makineleri - 2023 2
MarkaWatt Gücü
Dyson Supersonic1600
Valera Swiss Nano 94002100
GHD Helios1875
Braun Satin Hair 7 SensoDryer2000
Hot Tools Pro Signature Salon Ionic2000
Xiaomi Ionic Hair Dryer H3001600
Shark FlexStyle1400

11.11 Kasım indirimlerine özel Aliexpress indirim kuponlarını kaçırmayın.

1 Comment

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir